За 11 місяців 2025 року платники Миколаївщини перерахували до зведеного бюджету понад 25 мільярдів гривень
Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Миколаївській області Валерій Політило, у січні – листопаді 2025 року платники податків Миколаївщини продемонстрували відповідальність та стійкість, що є надзвичайно важливим у нинішніх умовах. До бюджетів усіх рівнів спрямовано надійшло 25,2 млрд грн, що перевищило минулорічні надходження за 11 місяців на 23,7 відс., або на 4,8 млрд гривень. До державного бюджету мобілізовано…