У громаді на Миколаївшині двоє чоловіків вирубали дуби
На Миколаївщині судитимуть двох лісорубів, які здійснили незаконну порубку дерев, чим завдали шкоди на 154 тисяч гривень. Баштанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо двох місцевих мешканців м. Снігурівка, які незаконно здійснили порубку дерев породи дуб у захисному лісовому насадженні на території Інгульської сільської ради, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246…