На Миколаївщині керівниця поштового відділення привласнила 280 тисяч гривень з каси – пенсії, субсидії та інші кошти
Заволоділа майже 280 тисячами гривень – на Вознесенщині поліцейські повідомили про підозру екскерівниці відділення поштового зв’язку за привласнення коштів, повідомляє Поліція Миколаївської області. Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що у період квітня-травня минулого року мешканка Веселинового, перебуваючи на посаді начальника відділення поштового зв’язку, заволоділа коштами з каси поштового відділення у сумі майже 280 тисяч…