Директор комунального підприємства на Миколаївщині завдав понад 1,2 млн грн збитків громаді
Директор комунального підприємства на Миколаївщині підозрюється у завданні понад 1,2 млн грн збитків. За процесуального керівництва Миколаївська окружна прокуратура Миколаївської області повідомлено про підозру директору одного з комунальних підприємств у Миколаївському районі у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України). За даними слідства, підозрюваний, діючи в інтересах третьої особи та з метою одержання…