На Миколаївщині обленерго не дотримується справедливого вимкнення світла для усіх черг ГПВ
19 червня виникло багато зауважень до вимкнення світла Миколаївобленерго. Так, особливо це стосувало споживачів 3 черги. Адміну сайту довелося вибачатися, начебто не додивилися, що саме 3 чергу вимикають на 8 годин за добу на відміну від інших. Тож, графік на 20 червня змінили. Втім, нещодавно, на сайті з’явилася інформація, що таки поступила вказівка вимкнути дві…