У Миколаєві нагородили переможців регіональних змагань з кібербезпеки
У понеділок, 18 серпня, відбулася церемонія нагородження переможців перших регіональних змагань з кібербезпеки у форматі CTF (Capture The Flag). До заходу онлайн долучився начальник Миколаївської обласної військової адміністрацій Віталій Кім. Він привітав учасників та побажав успіхів на успіхів на всіх етапах. «Миколаївщина демонструє, що наші молоді спеціалісти мають високий рівень підготовки та здатні розвивати нові…