На Миколаївщині виявили порушника: ловив рибу сіткою
Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу повідомила про риболовлю без правил: На березі Березанського лиману в районі села Чорноморка на Миколаївщині екоінспектори виявили громадянина з сіткою, що є порушення Правил рибальства: перебування на рибогосподарському водному об’єкті (його частині) або в його прибережній захисній смузі із забороненими знаряддями лову. Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 3 статті…