На Миколаївщині 2 червня буде діяти графік погодинних і екстренних відключень
Миколаївобленерго повідомляє, що 2 червня погодинне відключення світла діятиме з 19.00 до 23.59 у межах Миколаївської області. Водночас, енергетики попередили: “За командою Регіонального диспетчерського центру, екстрено відключили 1 та 2 черги графіку АВАРІЙНИХ відключень (ГАВ). НЕ ПЛУТАТИ З ПОГОДИННИМИ! Щойно буде нова інформація, триматимемо вам в курсі”.