Мешканці Миколаївщини висловили подяку працівникам обласного кардіоцентру та лікарю-кардіологу
Управління охорони здоров’я обласної військової адміністрації отримало лист зі словами подяки лікарям кардіологічного центру КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради, зокрема – лікарю-кардіологу Івану Сергійовичу Ванденку, з проханням поділитися наданим відгуком з громадськістю. Тож публікуємо текст отриманої подяки: «Хочемо висловити найщирішу подяку лікарю-кардіологу Ванденку Івану Сергійовичу та усьому медичному персоналу кардіо-реанімації Миколаївського обласного…