“Бамс” і її нема” – 19-річна Анастасія збила дві російські “Молнії”
Їй 19 років і вона збила дві російські “Молнії”, повідомляє Оперативне командування “Південь”. “У мене тремтіли руки від хвилювання, а потім хлопці кричать “Падає!” Анастасія – донеччанка. У 2014-му їй було 7 років, вона вчилася у четвертому класі, коли її родина змушена була тікати з рідного міста. У 2022-му, з початком повномасштабного вторгнення, знову довелося…