«Страшно не то, что нас убивают, а то, что кидают на бабки» – окупант из РФ
У цій фразі – весь цинізм російських загарбників. Їм все одно, що вони вбивають українських дітей, цілі родини та бомблять пологові будинки. Байдуже, що гинуть десятки тисяч їхніх власних солдатів, повідомляє СБУ. Російського окупанта турбує лише одне: що за вбивство українців він не отримує свої 2 тис. доларів США. Тож «велика армія» Путіна потрохи перетворюється…