На Миколаївщині вшанували пам’ять жертв голодоморів
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням. Так, у суботу, 27 листопада, біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів в Україні відбувся пам’ятний захід присвячений трагічній…