ЗСУ відновили контроль над 5 населеними пунктами на Миколаївщині
ЗСУ відновили контроль над 5 населеними пунктами Миколаївської області. Про це повідомляє оперативне командування “Південь”. “Ннашими підрозділами забезпечено контроль території в районі ще 5 населених пунктів Миколаївщини поблизу адмінмежі з Херсонщиною”, – йдеться у повідомленні. Голова Миколахвсбкої ОДА Віталій Кім розповів, що рашисти знову обстрілювали Миколаївщину на Великдень. Однак, за словами Кіма, українські військові розгромили окупантів….