Окупанти завдали ракетного удару по Миколаївщині: хочуть там закріпитися
Російські окупанти не полишають планів взяти під контроль Південь України. По Миколаївщині знову завдали ракетного удару, повідомляє Оперативне командування “Південь”. Згідно з інформацією оперативного командування “Південь” за 14 травня, канал 24tv повідомляє, що втрат серед громадян внаслідок атаки немає. Окупанти лише продовжують спроби руйнування промислової інфраструктури. У Миколаївській та Херсонській областях тривають бойові дії. Росіяни…