На Одещині та Миколаївщині військові знищили російські безпілотники
Українські військові за добу знищили два російських безпілотника. Про це повідомили в оперативному командуванні Південь, пише НВ. За даними військових, Російська Федерація продовжує для розвідки застосовувати безпілотники різних модифікацій, однак наші воїни їх влучно знищують. Так, сьогодні вранці, 3 травня, зенітний ракетний підрозділ ЗСУ збив на Одещині російський безпілотник Форпост, а на Миколаївщині — Орлан-10. В оперативному командуванні Південь зазначають,…