Директорка поштового відділення на Миколаївщині привласнила 350 тисяч гривень
Під час досудового розслідування на підставі зібраних доказів слідчі відділення поліції № 8 Миколаївського районного управління встановили, що зловмисниця, зловживаючи службовим становищем, вилучила з каси поштового відділення майже 350 тисяч гривень, якими у подальшому розпорядилась на власний розсуд. За погодженням з прокуратурою слідчі повідомили ексдиректорці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191…