Безкоштовний скринінг здоров’я для людей від 40 років: чому це важливо і як пройти миколаївцям
З 1 січня 2026 року в Україні запрацювала Національна програма «Скринінг здоров’я 40+», спрямована на раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та проблем психічного здоров’я у громадян віком від 40 років і старше (далі – скринінг), повідомляє ЦПМСД № 3. Як повідомляє МОЗ України, ініціатива покликана зробити так, аби якомога більше людей звернули увагу на…