На захист довкілля Миколаївщини надійшло понад 45 мільйонів гривень екологічного податку
Контроль за справлянням екологічного податку, як одного з фінансових компенсаторів шкоди, що завдається природі, є і залишатиметься одним з актуальних завдань ДПС Миколаївщини. У січні – серпні 2025 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області забезпечено надходження до бюджету екологічного податку у сумі 45,1 млн гривень. Відповідно до розподілу коштів від сплати податку до державного бюджету…