Влада привітала фармацевтів Миколаївської області з професійним святом
21 вересня у Миколаєві відбувся урочистий захід, присвячений Дню фармацевтичного працівника. Захід зібрав фармацевтів Миколаївської області, щоб відзначити їхній внесок у сферу охорони здоров’я та професійні досягнення. Фармацевтів привітали голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник голови Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ірина Ткаченко, голова обласної організації профспілки працівників…