Голови громад зустрілись з викладачами і студентами миколаївського університету
Університет імені Пилипа Орлика намагається наблизити освітні послуги до громад Миколаївщини. Відбулася робоча зустріч адміністрації Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика та керівників громад Миколаївщині. До Університету завітали Новобузький міський голова Максим Лагодієнко та голова Березнегуватської громади Сергій Бойко. Гості зустрілись із керівництвом Університету та поспілкувались зі студентами. Зустріч присвячена розширенню освітнього простору на території…