Споживачі Миколаївської області відключатимуться за орієнтовною схемою 2 години зі світлом/4 години – без
Увага! Важлива інформація, повідомляє “Миколаївобленерго”. В мережах зберігається складна ситуація. Титанічними зусиллями енергетиків вдається утримувати енергосистему в хоча б відносній рівновазі. Наразі маємо технічну можливість одночасного заживлення максимум двох черг. Тобто, всі споживачі області, включно з мешканцями Миколаєва та Баштанщини, відключатимуться за орієнтовною схемою 2 години зі світлом/4 години без (по можливості, відповідно до “зелених…