Миколаївцям нагадали про рентну плату за спеціальне використання води
Одним із джерел наповнення обласного бюджету у частині доходів є рентна плата за спеціальне використання води, пише Аспект за повідомленням ГУ ДПС у Миколаївській області. У січні – травні 2023 року платниками Миколаївщини сплачено 15,4 млн грн рентної плати за спецвикористання води. Платниками рентної плати за спеціальне використання води є суб’єкти господарювання (юридичні особи та підприємці), які…