В Україні встановили ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху
З 24 березня на автомобільних дорогах країни запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Про це повідомила Національна поліція України у Телеграм-каналі, пише “Дзеркало тижня“. 36 із них встановлять у нових місцях, а 4 прилади відновлять роботу. Також у Львові два прилади, які наразі фіксують перевищення швидкості, додатково контролюватимуть порушення правил руху та зупинки на смузі…