Російські загарбники знищили школу на Миколаївщині: нанесли авіаудар – Кім
Російські окупанти в неділю здійснили авіаудар, на цей раз знищена школа у Миколаївській області. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Кім. “Орки нанесли авіаудар по школі! Яким потрібно бути моральним виродком, щоб давати та виконувати такі команди”, – написав Кім у Телеграмі.