На Волині мати заморила голодом власну дитину: моторошні подробиці
У Луцьку 19-річна мати заморола голодом рідну дитину. Немовля не прожило і двох місяців. Про це повідомили у прокуратурі Волині, пише Аспект з посиланням на ТСН. “Слідство встановило, що, народивши здорову доньку у січні 2024 року, мати умисно систематично її не годувала, не цікавилась її здоров`ям та своєчасно не звернулася до медичного закладу для надання допомоги дитині….