У Чорнобилі підвищився радіаційний фон – ДІЯРУ
Фахівці Екоцентру пов’язують перевищення показників гама-випромінювання у Чорнобильській зоні відчуження із порушенням верхнього шару ґрунту через пересування великої кількості важкої військової техніки. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) у Фейсбуці. “Як повідомлялось раніше, зафіксовано перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випромінювання у зоні відчуження. Такі коливання показників датчиків Аскро фахівці Екоцентру…