Чорнобаївка-22: ЗСУ знищили російський склад із боєприпасами
Збройні Сили України знову завдали удару по позиціях російських військ у Чорнобаївці в Херсонській області. В результаті був знищений склад боєприпасів окупантів. Про це повідомив радник керівника офісу президента Олексій Арестович у Facebook, пише Главком. За його словами, вже в 22-й раз українські захисники знищують ворога в Чорнобаївці. «Якщо рахувати 21 серію за сезон, то…