Миколаївщину відвідав перший заступник голови Держлісагентства: обговорили розвиток лісової галузі регіону
У середу, 24 червня, Миколаїв з робочим візитом відвідав перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бучко. Під час візиту відбулася нарада, участь у якій взяли перший заступник голови Миколаївської обласної ради Ігор Щербина, перший заступник начальника обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, голова постійної комісії облради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування,…